Bramy
Brama to jeden z najważniejszych elementów własnej posiadłości stanowi element zabezpieczający naszą posiadłość i jest pewnym rodzajem wizytówki, wstępnym obrazem charakteru właściciela. Wykonujemy wszystkie rodzaje bram wjazdowych o dowolnych kształtach i z różnych materiałów. Wszystkie nasze wyroby charakteryzują się starannością wykonania, dopracowanymi detalami oraz trwałością. Pomagamy fachowymi poradami w wyborze najbardziej odpowiednich dla Klienta wzorów i materiałów.

Typy bram:

Bramy skrzydłowe są najpopularniejszym rozwiązanie w obecnych czasach. Mogą roztwierać się do środka jak i na zewnątrz. Piękna, kuta, uchylna brama kojarzy się odwiecznie z elegancją i przepychem pałacu, a otwarte skrzydła wyglądają gościnnie i zapraszająco. Oferujemy szeroką ofertę automatyki do bram skrzydłowych.


Bramy jezdne - bardzo popularne w miejscach, gdzie brama znajduje się w jednej linii z ogrodzeniem. Najczęściej stosowane w systemach przemysłowych. Zamontowania bramy wymaga prostego odcinak po jednej stronie w który będzie się wsuwać brama. Bramy jezdne poruszają się na szynie co wymaga osadzenia jej w gruncie. Jest to coraz mniej popularne rozwiązanie gdyż często do szyn dostają się zanieczyszczenia, piach, lód i utrudniają płynne działanie bramy.


Bramy samonośne - jednym z najbardziej popularnych obecnie rodzajów bram są bramy samonośnie.

Zawieszone są nad ziemią za pomocą specjalnej szyny i wózków zamocowanych z jednej strony bramy. System zawieszony nie wymaga osadzania szyny jezdnej, dzięki temu nie występują kłopoty z zabrudzeniem się mechanizmu. Montaż bramy samonośnej wymaga jednego lub dwóch odcinków prostych do otwarcia.
W przypadku dużego prześwitu bramy montujemy bramy dwuskrzydłowe. W takiej sytuacji do każdej połowy montowany jest osobny siłownik i bramy mogą otwierać się niezależnie. Najczęściej stosuje się to rozwiązanie w przypadku dojazdów do zakładów przemysłowych.


W naszej ofercie znajdą państwo:
  • Bramy kute z elementami ozdobnymi,
  • Bramy ze stali nierdzewnej INOX,
  • Bramy kute połączone z drewnem,
  • Bramy przemysłowe,
  • Ekskluzywne bramy pałacowe.
Ekskluzywne bramy pałacowe obecnie wykonuje niewiele istnieje zakładów potrafiących odtworzyć czar minionych epok i niepowtarzalnych bram pałacowych. Jedynie nieliczne zakłady kowalskie wykonują ręcznie niestandardowe wzory. Proponujemy państwu szeroki wzór ekskluzywnych bram skrzydłowych.


Automatyka

W swoich wyrobach stosujemy automatykę sprawdzonych, renomowanych dostawców. Są to urządzenia, które często pracują pod bardzo dużym obciążeniem, w trudnych warunkach atmosferycznych, nierzadko też z dużą częstotliwością. Dlatego nawet najlepsze zapewnienia gwarancyjne tańszych dostawców nie zapewnią nam komfortu, gdy trzeba klika razy w roku czekać na serwis z niesprawną bramą.

Nasza firma współpracuje z producentem automatyki do bram i w przypadku jakiejkolwiek awarii nie muszą państwo czkać tygodni na rozwiązanie problemu.


Przykłady realizacji - Bramy

Previous Next

Brama wjazdowa Auto Szkoła Hyży

Brama wjazdowa elektryczna, furtka i ogrodzenie

Brama elektryczna, ogrodzenie i balustrady